FAQ

Musí být mobil funkční?

Vůbec ne, stačí, když přinesete jakýkoliv starý, nefunkční, s rozbitým displejem apod., ideálně i včetně baterie.

Musí být mobil označen štítkem?

Pokud se chcete zúčastnit soutěže a mít možnost vyhrát jednu z poukázek na nákup knih, pak mobilní telefon označte v souladu s pravidly jménem, kontaktem (e-mail, telefon) a místem, kde jste telefon odevzdali. Pokud chcete jen podpořit vaši knihovnu a nemáte zájem o účast v individuální soutěži, můžete do sběrných boxů vhodit telefony i bez označení.

Jak mám mobil správně označit?

Můžete si vytisknout + vyplnit tento kupon a následně ho lehce připevnit na mobilní telefon (pomocí kousku lepicí pásky, gumičky, provázku) a odevzdat na některém se sběrných míst, kde jsou rovněž letáky s kuponem fyzicky k dispozici. Pro účast v soutěži o poukázky na nákup knih ale postačí, když potřebné údaje (jméno, kontakt, místo odevzdání telefonu) napíšete na obyčejný papír, bílou samolepku apod. a lehce připevníte na odevzdávaný přístroj.

Je omezený počet telefonů, které můžu odevzdat?

Právě naopak, čím více telefonů odevzdáte, tím větší šanci na výhru máte. Pamatujte ale, že telefony musí být vždy označeny potřebnými údaji (jméno, kontakt, místo odevzdání), abyste mohli soutěžit o poukázky na nákup knih.

Mohu se zúčastnit soutěže, když nejsem plnoletý/plnoletá?

Zúčastnit se mohou vaši rodiče, prarodiče, sourozenci - osoby starší 18 let. Ti se s vámi jistě v případě výhry rádi podělí.

Naše město/obec má více sběrných míst, je v nich rozdíl?

Sběrná místa jsou rovnocenná, telefon můžete odevzdat na kterémkoliv z nich.

Co se stane s telefony, které se v rámci akce vyberou?

Všechny přístroje odvezeme do závodu, kde se postarají o jeho ekologickou recyklaci.

Kde mohu uplatnit poukázku na nákup knih v případě výhry?

Vítěze budeme kontaktovat a informaci zveřejníme i na těchto stránkách. Po dohodě se soutěžícími, kteří uspějí, pak vybereme knihkupectví, které jim bude nejlépe vyhovovat s ohledem na dostupnost prodejen v místě bydliště apod.